Yaşam Alanlarınızı Farklı Boyutlara Taşıyoruz.

Taahhüt İşleri

Taahhüt İşleri

Diyarbakır ve ilçelerinde faaliyet gösteren firmamızın hizmetleri arasında bulunan Taahhüt işleri ile ilgili tüm hizmetlerimiz bulunmaktadır. Firmamız olarak taahhüt işlerimizde bizlerin müşterilerimize karşı memnuniyeti ve müşterilerimizin bize karşı memnuniyeti misyon ve vizyonumuz gereği sağlam olmalıdır. Taahhüt işleri ile alakalı firmamız yenilikçi ve öncü bir iş kalitesi sunmaktadır.
İnşaat yaptırmak isteyen gerçek ve tüzel kişiler adına tüm yapım faaliyetlerini üstlenerek projenin kaliteli bir şekilde tamamlanmasını sağlamak. İnşaat öncesi proje tasarım safhalarından başlayarak, işverenin istekleri doğrultusunda, ekonomik-fonksiyonel-verimli yapılar oluşturmak. Üretim Planlaması ve etkin kaynak kullanımı ile işin hedeflenen, süre ve maliyette bitirilmesi için, kalite güvencesi, iş güvenliği ve işçi sağlığı, iş programı, nakit akışı, gibi faaliyetlerle, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, Proje’nin Sahibine anahtar teslim olarak işi tamamlamak.
POLA YAPI MÜHENDİSLİK, her türlü şartlarda, Yurtiçi, tecrübesi ve kabiliyeti ile aşağıdaki alanlarda hizmet vermektedir.
Taahhüt işlerinizde telefon numaralarımızdan veya e-mail üzerinden ya da açık adresimiz üzerinden firmamıza gelerek görüşebilir ulaşabilirsiniz.