Yaşam Alanlarınızı Farklı Boyutlara Taşıyoruz.

Blog

Tadilat ve Dekorasyon

Diyarbakır A’dan Z’ye Komple Daire Tadilatı ve Dekorasyonu

Diyarbakır A’dan Z’ye Komple Daire Tadilatı ve Dekorasyon işlerini Diyarbakır genelinde yapmaktayız. Profesyonel ekibimiz ile müşteri memnuniyetimizi ön planda tutarak tadilat, dekorasyon ve onarımlarınızı yapmaktayız.

Diyarbakır A’dan Z’ye Komple Daire Tadilatı ve Dekorasyonu yaptırmak isteyen müşterilerimize ücretsiz keşif imkanı ile dairelerinde, hayallerindeki tasarımı yapmak için bizlere ulaşmaları durumunda uzman teknik ekibimiz ile yerinde ölçüm yapılarak, istekler öğrenilir ve fiyat araştırması yapılarak müşteriye uygun fiyat hazırlanır. Müşterilerimizin fiyatlarımızı kabul etmesi durumunda ürün seçimi yapılarak sözleşme imzalanarak, işe başlanır. Dairenin tadilat süresi yapılan iş kalemlerine göre değişmektedir. En kısa sürede dairelerimizin tadilat ve onarımı yapılıp müşterilerimize teslimatı yapılır.

Diyarbakır A’dan Z’ye Komple Daire Tadilatı ve Dekorasyonu üzerine Diyarbakır’da firmamız olarak öncü ve yenilikçi olmaktayız. Her geçen günün verdiği yenilikler ışığında firmamız olarak gelişime açık bir iş şekli bünyemizde barındırıyoruz.

Tadilat ve Dekorasyon

Diyarbakır Anahtar Teslim A’dan Z’ye Tadilat Dekorasyon

Diyarbakır Anahtar Teslim A’dan Z’ye Tadilat Dekorasyon üzerine POLA YAPI MÜHENDİSLİK olarak hizmet vermekteyiz sektörde köklü işler ve referanslarımız sayesinde Diyarbakır geneli anahtar teslim hizmetler vermekteyiz. Diyarbakır Anahtar Teslim A’dan Z’ye Tadilat Dekorasyon alanında olan eksikliklerde firmamız , mühendis ve mimarlarımız ile profesyonel hizmetler ve çözümler sunmayı hedeflemekteyiz.

Diyarbakırda halkının ihtiyacı olan gelişmeye açık ve yenilikçi çözümler arayan bir hizmet vermekteyiz. Anahtar Teslim A’dan Z’ye Tadilat Dekorasyon yaptırmak isteyen müşterilerimize ÜCRETSİZ keşif imkanı sunarak yaptırmak istedikleri mekanların ölçümlerini ve yaptırmak istedikleri tasarımları öğrenip gerekli fiyat teklifini aynı gün vermekteyiz.

Diyarbakır içinde sizlerde mekanlarınıza, evinize, işyerinize Anahtar Teslim A’dan Z’ye Tadilat Dekorasyon yatırmak isterseniz iletişim numaralarımıza ulaşabilirsiniz ve adresimizde bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Tadilat ve Dekorasyon

SUR DEKORASYON VE TADİLAT

Diyarbakır Sur dekorasyon ve tadilat alanında en çok da restorasyon alanında Diyarbakır ilimizin en önemli ilçelerinden olan sur ilçesi uzman kadromuz ve profesyonel ekibimiz ile ilçemizin yaşam alanlarını daha tasarımsal ve yaşanabilir hale getirmekte kararlıyız. Sur dekorasyon ve tadilat ihtiyacını firmamızdan gelen ekip arkadaşlarımız ile bölgede bulunan tarihi veya normal yapıların tadilat ve dekorasyonunu üstlenmekten ve müşteri memnuniyetine dayalı anahtar teslim yapı işlerinizi özveri ile yapmaktan mutluluk duyarız.

Diyarbakır sur dekorasyon ve tadilatta misyon ve vizyonumuz olarak müşterinin istek ve arzularını göz önünde tutarak her türlü dekorasyon ve tadilat işlerinizin başında yer alacağız. Sur dekorasyon ve tadilatın yanı sıra tarihi olması açısından restorasyon olarak da ekibimizin profesyonel olarak teknik ekibimiz ile restorasyon işlerinizi de yürütmekten gurur duyarız.

Sur dekorasyon ve tadilat alanında önceden bölgede ve il geneli yaptığımız işler doğrultusunda müşterilerimizin memnuniyeti bizi gururlandırmıştır.

Komple Ev, İşyeri vb. Yaşam Alanlarının Dekorasyon ve Tadilatında Nelere Dikkat Edilmeli?

Surda veya bağlı köylerde bulunan Evinizin veya iş yerinizin havasını komple değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Veya eve yeni taşındınız, daha hiç yerleşmeden her oda istediğim gibi olsun da demiş olabilirsiniz. Ya da yeni bir iş yeri açtınız taşınmadan veya yerleşmeden istediğim gibi tasarımlı olsun diyebilirsiniz. Sur dekorasyon ve tadilat ile komple ev veya işyeri tadilatı içerisine neler giriyor? Örneğin salonunuzu tadilat yaptırmak için laminat parke, duvar kâğıdı veya boya badana, asma tavan, kartonpiyer vb. hizmetler, mutfağınız için mutfak dolabı imalatı, fayans döşeme, tezgâh yapımı vb., diğer odalar veya işyerinizin bölümleri için ya da iç görünümü için de bunlara paralel hizmetler gerekebilir.

Göründüğü gibi bu hizmetlerin bütünü için tek bir usta bulmak oldukça zor, çünkü birbirinden farklı farklı branşlar. Bu sebepten ötürü bu hizmetleri veren ekibe sahip bir firma bulmak mecburiyetindeyiz. Sur komple dekorasyon veya komple ev ve işyeri tadilatı yapan firma nerede mi? Cevabı çok basit: polayapi.com

Sur dekorasyon ve tadilat hakkında yapınızı sağlam ellere ve uzman profesyonel kişilere teslim etmenizi önemle sizden rica ederim firmamıza her zaman ulaşabilir ve ücretsiz keşif ve fiyatlandırma konusunda bilgi alabilirsiniz.

Tadilat ve Dekorasyon

YENİŞEHİR DEKORASYON VE TADİLAT

Diyarbakır Yenişehir dekorasyon ve tadilat olarak Diyarbakır’ın üçüncü ilçesinde bulunan işyeri, ev, villa, dükkân gibi yaşam alanlarının ihtiyacına uygun anahtar teslim ile tadilat dekorasyon işlerinizi uzman ve profesyonel ekibimiz ve teknik kadromuz ile güvenli, nitelikli, müşteri memnuniyetine dayalı yapı işlerinizi yapmaktayız.

Yenişehir dekorasyon ve tadilat sektöründe sağlam ustalar ve ekip eksikliği ve işini isteksiz ve baştan savma yapan insanların Yenişehir halkına ve müşteri memnuniyetini aksattığı fakat ekibimiz ve firmamız olarak bizim bölgede yaptığımız işler ve yaptığımız projeler ile her zaman misyon ve vizyonumuzu önde tuttuk, Yenişehir dekorasyon ve tadilat alanında da her zaman evinizi veya yapılarınızı güvenle firmamıza ve teknik ekibimize emanet edebilirsiniz.

Yenişehir de bulunan her dekorasyon ve tadilat ihtiyaçlarında ücretsiz keşif ve fiyatlandırma imkânı ile sizlerin yaşam alanınızı güzelleştirmeye ve daha ferah huzurlu alanlar oluşturmaya hazırız.

Komple Ev, İşyeri vb. Yaşam Alanlarının Dekorasyon ve Tadilatında Nelere Dikkat Edilmeli?

Yenişehir’de veya bağlı köylerde bulunan Evinizin veya iş yerinizin havasını komple değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Veya eve yeni taşındınız, daha hiç yerleşmeden her oda istediğim gibi olsun da demiş olabilirsiniz. Ya da yeni bir iş yeri açtınız taşınmadan veya yerleşmeden istediğim gibi tasarımlı olsun diyebilirsiniz. Yenişehir dekorasyon ve tadilat ile komple ev veya işyeri tadilatı içerisine neler giriyor? Örneğin salonunuzu tadilat yaptırmak için laminat parke, duvar kâğıdı veya boya badana, asma tavan, kartonpiyer vb. hizmetler, mutfağınız için mutfak dolabı imalatı, fayans döşeme, tezgâh yapımı vb., diğer odalar veya işyerinizin bölümleri için ya da iç görünümü için de bunlara paralel hizmetler gerekebilir.

Göründüğü gibi bu hizmetlerin bütünü için tek bir usta bulmak oldukça zor, çünkü birbirinden farklı farklı branşlar. Bu sebepten ötürü bu hizmetleri veren ekibe sahip bir firma bulmak mecburiyetindeyiz. Yenişehir komple dekorasyon veya komple ev ve işyeri tadilatı yapan firma nerede mi? Cevabı çok basit: polayapi.com

Yenişehir dekorasyon ve tadilat hakkında yapınızı sağlam ellere ve uzman profesyonel kişilere teslim etmenizi önemle sizden rica ederim firmamıza her zaman ulaşabilir ve ücretsiz keşif ve fiyatlandırma konusunda bilgi alabilirsiniz.

Tadilat ve Dekorasyon

KAYAPINAR DEKORASYON VE TADİLAT

Diyarbakır Kayapınar ilçemizin halkı ve dostlarımızın her zaman ihtiyacı olan ve kayapınar dekorasyon ve tadilat alanında yenilikçi firma eksikliğinden doğan sorunlardan firmamız olarak ilçemizin halkının ve bölgede bulunan işyeri, ev, villa, dükkân gibi yaşam alanlarının ihtiyacına cevap vermekten firmamız olarak gurur duyuyoruz.

Kayapınar dekorasyon ve tadilat sektöründeki boşluklardan dolayı firmamız ve uzman teknik ekibimiz ve profesyonel ustalarımız ile bölgemizde bulunan dekorasyon veya tadilata ihtiyacı olan müşterilerimize keşif ücretsiz olmak üzere kayapınar dekorasyon ve tadilat üzerine hizmette bulunmaktayız. Kayapınarın nüfus anlamında ikinci büyük ilçe olması ve bölgede bulunan yapıların kayapınar dekorasyon ve tadilat olarak bizden daha iyi müşteri memnuniyetini düşünen başka firma olmadığından müşterilerimizin emrindeyiz.

Firma olarak her zaman kayapınar dekorasyon ve tadilat hakkında firmamız ile iletişim kurduğunuz takdirde ve bizleri davet ettiğinizde ölçüm, malzeme listesi raporları, fiyatlandırma ve gerekirse üç boyutlu bilgisayar programları ile binanızı, dairenizi veya iş yerinizi ayırt etmeden ilk aşamada önden renklendirme çalışmaları yaparak tamamen ücretsiz bir şekilde sizleri bilgilendiriyoruz.

Komple Ev, İşyeri vb. Yaşam Alanlarının Dekorasyon ve Tadilatında Nelere Dikkat Edilmeli?

Kayapınar’da veya bağlı köylerde bulunan Evinizin veya iş yerinizin havasını komple değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Veya eve yeni taşındınız, daha hiç yerleşmeden her oda istediğim gibi olsun da demiş olabilirsiniz. Ya da yeni bir iş yeri açtınız taşınmadan veya yerleşmeden istediğim gibi tasarımlı olsun diyebilirsiniz. Kayapınar dekorasyon ve tadilat ile komple ev veya işyeri tadilatı içerisine neler giriyor? Örneğin salonunuzu tadilat yaptırmak için laminat parke, duvar kâğıdı veya boya badana, asma tavan, kartonpiyer vb. hizmetler, mutfağınız için mutfak dolabı imalatı, fayans döşeme, tezgâh yapımı vb., diğer odalar veya işyerinizin bölümleri için ya da iç görünümü için de bunlara paralel hizmetler gerekebilir.

Göründüğü gibi bu hizmetlerin bütünü için tek bir usta bulmak oldukça zor, çünkü birbirinden farklı farklı branşlar. Bu sebepten ötürü bu hizmetleri veren ekibe sahip bir firma bulmak mecburiyetindeyiz. Kayapınar komple dekorasyon veya komple ev ve işyeri tadilatı yapan firma nerede mi? Cevabı çok basit: polayapi.com

Kayapınar dekorasyon ve tadilat hakkında yapınızı sağlam ellere ve uzman profesyonel kişilere teslim etmenizi önemle sizden rica ederim firmamıza her zaman ulaşabilir ve ücretsiz keşif ve fiyatlandırma konusunda bilgi alabilirsiniz.

Dış Cephe Mantolama & Isı Yalıtım

Diyarbakır Dış Cephe Mantolama & Isı Yalıtım

Diyarbakır’da Dış cephe mantolama ve ısı yalıtımında her zaman öncü olan kuruluşumuz; bölgenin önde gelen çözüm ortakları ile kaliteli ürün ve hizmet gücü sayesinde Diyarbakır ve çevre ilçelerinde dış cephe mantolama ve ısı yalıtımı hizmetini yapmaktan gurur duyar.

Diyarbakır Dış cephe mantolama & Isı yalıtım gerektiren tüm yapılara hizmet vererek arkasında durmaktayız.

%50 ISI KAYBINI ÖNLÜYORUZ !

Diyarbakır; Bağlar, kayapınar, yenişehir, sur Dış Cephe Mantolama & Isı Yalıtım hizmetleri bölgelerimize vermekteyiz.

Dış cephe mantolama & Isı yalıtım dairelerinizin değerine değer katmasının yanında daha teknik olarak faydaları bulunmaktadır.

Dış cephe mantolama & Isı yalıtım yaptırarak yapılarınızın bir çok açıdan fayda göreceğini biliyor muydunuz?

Dış cephe mantolama & ısı yalıtımının faydaları saymakla bitmemektedir. işte detaylar;

1. Isıl Konfor

” Isı yalıtımı ” sayesinde yaşam alanının her noktasında homojen bir sıcaklık sağlanarak ısıtma ve soğutma ihtiyaçları azaltılır.

2. Isı Kayıp ve Kazançlarının Azaltılması

” Dış cephe ısı yalıtımı ” yapılmamış yapıların cephelerinden aşırı derecede ısı kaçakları ya da kazançları meydana gelebilir ve eğer bu problem ortadan kaldırılmazsa büyük miktarda enerji tüketimi ve dolaylı maliyetlerine sebep olur. ” Dış cephe mantolama sistemi “, yapının dış çevresinde hava sızdırmaz bir bariyer oluşturarak hava kayıp/kazançlarına neden olan tüm boşluk, kılcal çatlak vb. kısımları mühürler.

3. Yoğuşmanın Önlenmesi

Yapı içinde bulunan sıcak ve nemli havanın, yapısal bölümlere sızıp soğuk bir yüzey ile karşılaşması ve bünyesindeki su buharı taşıma kapasitesinin düşmesi sonucu katman yüzeyinde yoğunlaşmasıdır.

Yapı bünyesine ” dış cephe mantolama sistemi ” uygulanması, katmanlar arası yoğuşmanın oluşmasını engeller, çünkü yoğuşma noktası sıcaklığı, yalıtımlı yapının dış cephesine doğru kayar ve iç katmanlarda yoğuşma riski ortadan kalkar. Buhar geçirimli bir yalıtım malzemesinin kullanımı, su buharının geçirimine imkan tanıyarak yapının nefes almasını sağlayarak yoğuşma riskini daha da azaltır.

4. Isı Köprülerinin Ortadan Kaldırılması

” Dış cephe mantolama sistemi “, uygulandığı yapının dış çevresinde sürekli bir katman oluşturduğu için, mevcut yapılarda ısı köprüleri büyük oranda azaltılırken, yeni yapılarda neredeyse tamamen ortadan kaldırılır. Bu sebeple, var olan ısı köprülerini (örnek. dış kiriş ve kolon birleşim noktalarını) yalıtım ile kaplamak, kayda değer ısı kayıplarını engeller ve yoğuşma riskini önler.

5. Duvarlarda Rutubet Oluşumunun Önlenmesi

Mevcut dış duvarlarda meydana gelen rutubetin büyük bir kısmı nem penetrasyonu, nem artımı veya yoğuşma (özellikle yüzey yoğuşması) kaynaklı meydana gelmektedir. Bu durum cephe duvarlarında küf veya mantar oluşumuna sebep olur. Özellikle bina dış duvarlarında yapılacak dış cephe ısı yalıtım sistemi ile ısıl dengenin kurulması ve mevcut yapı bileşenlerinde yenileme çalışmaları (örnek.eksik veya hasarlı sıvaların yenilenmesi, kötü durumdaki harçların kazınması ve yeniden uygulanması, vb.) yapı cephesinde uzun süreli koruma sağlar.

6. Yangın Koruma Performansı

Mineral yün ile yapılan dış cephe yalıtım sistemi uygulamaları, yapısal yangın koruma gerekliliklerini en üst düzeyde karşılamaktadır. Taşyünü yalıtım levhası kullanılan sistemler, EUROCLASS –Avrupa Harmonize Sınıflandırma Sistemi– normlarına göre en yüksek yanmazlık sınıfı A1 sınıfındadır.

7. Gürültünün Önlenmesi

Dış cephe ısı yalıtım sistemleri yapılarına göre, belli derecelere kadar hava oluşumlu gürültü yalıtımı sağlayarak yapı içerisindeki yaşam kalitesini kaydan değer şekilde artırmaktadır.

Dış Cephe Mantolama ve Isı yalıtımı konusunda anahtar teslim olarak çalışmaktayız. Detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bina Sağlamlık ve Dayanıklılık Raporu

Diyarbakır Özel Kurslar Bina Sağlamlık ve Dayanıklılık Raporu

Diyarbakır Özel Kurslar Bina Sağlamlık ve Dayanıklılık Raporu yeni açılacak olan veya faaliyette olan tüm MEB bağlı kurslar ve eğitim kurumları binalarına bu belgeyi ve raporu temin etmelidir.

Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel kurum (Özel Okul, Özel Anaokulu, Özel Sürücü Kursu, Özel Rehabilitasyon Merkezi) açmak isteyenler, 5580 sayılı özel öğretim kurumları kanununda ve Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliğinde ve Özel Öğretim Kurumları Standartlar Yönergesinde belirtilen şartları sağlamak zorundadır.

Bu şartlardan en önemlilerden birisi de kurum açılacak binanın depreme karşı dayanıklı olduğuna dair teknik rapordur.

5580 sayılı özel öğretim kurumları kanununda ve Millî Eğitim Bakanlığı özel öğretim kurumları yönetmeliğinde deprem raporunun nasıl alınacağı açıklanmıştır.

Diyarbakır Özel Kurslar Bina Sağlamlık ve Dayanıklılık Raporu hakkında detaylı bilgi aşağıdan okuyabilirsiniz.

      
Deprem raporunun (kurum açılacak binanın sağlam ve dayanıklı olduğuna ilişkin teknik raporu) aşağıdaki kurumlardan ya da kişilerden alınması zorunludur.

1) Çevre ve şehircilik il müdürlükleri,

2) Yapının proje müellifleri ya da yetkili serbest proje büroları

3) Üniversitelerin ilgili bölümleri

4) SİM ve İTB belgesi bulunan inşaat mühendisleri

Üniversite ve resmî kurumlardan deprem raporu alma sürecinin çok zaman alması nedeniyle özel kurum açmak isteyenler bu raporlarını SİM ve İTB belgesi bulunan inşaat mühendislerinden almaktadır.

Millî Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlükleri’ne gönderdiği yazıda “kurum açılacak olan binanın sağlam ve dayanıklı olduğuna ilişkin teknik raporu yeterli görmemekte bu rapor ile birlikte “Analiz Sonuçları ve Statik Değerler” ölçülerinin de ayrı bir tablo halinde hazırlanması ve kurum açılış dosyasına eklenmesi gerektiğini belirtmektedir.


POLA YAPI MÜHENDİSLİK
olarak Diyarbakır Özel Kurslar Bina Sağlamlık ve Dayanıklılık Raporu Millî Eğitim Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu son standartlara göre
(analiz sonuçları ve statik değerler) bünyemizde bulunan mühendislerimiz tarafından gerekli çalışmalar yapılarak standartlara uygun olan teknik rapor hazırlanmaktadır.

Teknik rapor hakkında detaylı bilgi almak ve mühendisimizle iletişime geçmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bina Sağlamlık ve Dayanıklılık Raporu
Bina Sağlamlık ve Dayanıklılık Raporu

Diyarbakır Bina Sağlamlık ve Dayanıklılık Raporu

Binanın depreme karşı dayanıklı olması inşaat aşamasında halledilmesi gereken bir sorundur. Ancak mevzuatların yürürlüğe girmesinden önce inşa edilen yapılar için riskler halen devam etmektedir. Bunun içinde deprem dayanıklılık testleri yapılmalı ve yapılan testlere göre de depreme dayanıklılık raporu düzenlenmelidir. Sonuçlarına göre bina güçlendirme çalışmaları yapılmalıdır.

İnsan hayatı değerlidir.

İnsanın en doğal hakkı da YAŞAMA HAKKI’dır.

Depreme dayanıklılık raporu nasıl alınır?

Binanın sağlam ve dayanıklı olduğuna ilişkin teknik rapor nereden alınır. Burada bina dayanıklılık raporu nasıl alınır sorularınıza cevap bulacaksınız.

Serbest İnşaat Mühendisliği kısaca SİM Belgesi sahibi inşaat mühendisleri ile mühendislik firmaları Depreme Dayanıklılık Raporu hazırlayabilirler.

Depreme dayanıklılık raporu nereden alınır?

Her hizmetin bir fiyatı olduğu gibi elbette Depreme dayanıklılık raporu fiyatı da harcama kalemlerinizden biri olarak yer alacak. Depreme dayanıklılık raporu fiyatı firmalara göre değişkenlik göstermektedir. 1.500 – 4.500 TL arasında sahip olabileceğiniz bu rapor için daha fazla ücret talep edecek fırsatçılara da şans vermemek gerekir. Süslenmiş cümleler kuran, herkesin merdiven altı kendisinin profesyonel olduğu ve kendisine mecbur olduğunuz algısını oluşturmaya çalışan fırsatçılara karşı dikkatli olunuz.

Veya ücretsiz danışmanlık alınız.

Depreme dayanıklılık raporu veren firmalar şehir dışı ve şehir içi çalışmaktadır. Yani Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu hizmeti alabilirsiniz.

Sizlerde Bina Sağlamlık ve Dayanıklılık Raporunuzu bizlere ulaşarak detaylı bilgi alarak belgenizi alabilirsiniz.

Tadilat ve Dekorasyon

BAĞLAR DEKORASYON VE TADİLAT

Diyarbakır Bağlar dekorasyon ve tadilat alanında firmamız olarak öncü takım arkadaşlarımız ve ekibimiz ile bağlar dekorasyon ve tadilat üzerine yaşam alanlarınıza daha yaşanabilir ve şık ışıltılı güzellikler katmaktayız.

Bağlar dekorasyon ve tadilat hakkında bölgede bulunan ev, dükkân, villa gibi yaşam alanlarınızın gereksinimi olan yeni ve güzel yaşam alanlarını uzman ekibimiz ile bölgede hayalinize kavuşturuyoruz.  Bağlar dekorasyon ve tadilat üzerine hakkını vermeyen ustaların ve yaşam alanınızı olduğundan daha kötü duruma sokmakta olan kişilere güvenmemenizden kısacası örneğin evinizin batmasından korktuğunuzu ve evinizi veya yaşam alanınızı ya da yapınızı sağlam güvenilir uzman ve teknik ekibimize ihtiyacınızdan sizlere hizmet vermekteyiz.

Diyarbakır’ın en kalabalık merkez ilçesi olan bağların dekorasyon ve tadilat alanındaki ihtiyacını azaltmak hatta tamamen ortadan kaldırmak için ekibimiz ve uzman kadromuz ile bölge halkına hizmetimiz bulunmaktadır.

Bağlar dekorasyon ve tadilat hakkında firmamız ile iletişim kurduğunuz takdirde ve bizleri davet ettiğinizde ölçüm, malzeme listesi raporları, fiyatlandırma ve gerekirse üç boyutlu bilgisayar programları ile binanızı, dairenizi veya iş yerinizi ayırt etmeden ilk aşamada önden renklendirme çalışmaları yaparak tamamen ücretsiz bir şekilde sizleri bilgilendiriyoruz.

Komple Ev, İşyeri vb. Yaşam Alanlarının Dekorasyon ve Tadilatında Nelere Dikkat Edilmeli?

Bağlarda veya bağlı köylerde bulunan Evinizin veya iş yerinizin havasını komple değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Veya eve yeni taşındınız, daha hiç yerleşmeden her oda istediğim gibi olsun da demiş olabilirsiniz. Ya da yeni bir iş yeri açtınız taşınmadan veya yerleşmeden istediğim gibi tasarımlı olsun diyebilirsiniz. Bağlar dekorasyon ve tadilat ile komple ev veya işyeri tadilatı içerisine neler giriyor? Örneğin salonunuzu tadilat yaptırmak için laminat parke, duvar kâğıdı veya boya badana, asma tavan, kartonpiyer vb. hizmetler, mutfağınız için mutfak dolabı imalatı, fayans döşeme, tezgâh yapımı vb., diğer odalar veya işyerinizin bölümleri için ya da iç görünümü için de bunlara paralel hizmetler gerekebilir.

Göründüğü gibi bu hizmetlerin bütünü için tek bir usta bulmak oldukça zor, çünkü birbirinden farklı farklı branşlar. Bu sebepten ötürü bu hizmetleri veren ekibe sahip bir firma bulmak mecburiyetindeyiz. Bağlar komple dekorasyon veya komple ev ve işyeri tadilatı yapan firma nerede mi? Cevabı çok basit: polayapi.com Bağlar dekorasyon ve tadilat hakkında yapınızı sağlam ellere ve uzman profesyonel kişilere teslim etmenizi önemle sizden rica ederim firmamıza her zaman ulaşabilir ve ücretsiz keşif ve fiyatlandırma konusunda bilgi alabilirsiniz.

diyarbakır dekorasyon ve tadilat
Tadilat ve Dekorasyon

DİYARBAKIR DEKORASYON VE TADİLAT

Diyarbakır dekorasyon ve tadilat alanında yapılan işler ne kadar zevkli ve zahmetli olmuş olsa da bazı durumlarda hüsran ve sıkıntılar ile sonuçlanabiliyor. Bu sıkıntılar ve hüsranların sebepleri arasında Diyarbakır dekorasyon ve tadilat alanında başarılı bir iş gücü ile anahtar teslim yapılamamasıdır. Fakat kendi ekibimiz ve takım arkadaşlarımız ile Diyarbakır dekorasyon ve tadilat üzerine kapsamlı bir iş gücü yaratmaktayız, bununla beraber işinde başarılı uzman kadromuz ve uzman ekip arkadaşlarımız ile Diyarbakır ve ilçelerimizin dekorasyon ve tadilat işlerinde anahtar teslim olmak üzere uzman kadromuz ve ekibimiz ile nitelikli, yenilikçi, güvenilir ve öncü olmaktayız.

Diyarbakır dekorasyon ve tadilat alanında bölgede bulunan eksikliğin önüne geçerek ve bölgede bulunan ve bu işi yapan bazı kesimlerin işlerinde gösteremedikleri başarılar ve yaptıkları işlerde yapı sahibi veya taşınmaz sahibini sağlıklı bir yaşam alanı oluşturamamasından kaynaklı sıkıntıların önüne geçmekteyiz. Diyarbakır dekorasyon ve tadilat üzerine yaptığımız işlemler ve müşterinin memnuniyeti ile anahtar teslimi şeklinde birçok kalemi kendi bünyemizde hizmete sunmaktayız. Diyarbakır dekorasyon ve tadilat üzerine boya badana, parke, fayans, asma tavan, mutfak dolabı, banyo dolabı, duşa kabin, alçı, kapı tadilatı gibi birçok kalemi kendi uzman kadromuz ile tek kalemde güvenli, yenilikçi ve uzun ömürlü tadilat ve dekorasyon işleriniz anahtar teslim yapılır.

Diyarbakır dekorasyon ve tadilat üzerine firma olarak ev, villa, işyeri, dükkân, fabrika ve binalarınıza bizleri davet ettiğinizde ölçüm, malzeme listesi raporları, fiyatlandırma ve gerekirse termal kamera çekimleri ve üç boyutlu bilgisayar programları ile binanızı önceden renklendirme çalışmaları yaparak tamamen ücretsiz bir şekilde sizleri bilgilendiriyoruz. Keşif çalışmalarımız ve tüm dekorasyon, tadilat ve mantolama süreci ile ilgili bilgilendirmelerin tamamı ücretsizdir.

Diyarbakır dekorasyon ve tadilat üzerine firma olarak vizyonumuz;

* Profesyonel çalışma ekibimizle talep ve beklentilerinize en uygun projeyi üretmek.

* Sıfır hata ilkesi ile güvenilir, sağlam ve uzun ömürlü işlere imza atmak.

* Yüzde yüz müşteri memnuniyeti esaslı çözümlerle konforlu, rahat ve estetik mekanlar sunmak.

* Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini en yüksek standartlarda karşılamak.

* Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak.

* Çevreye saygılı, sağlık ve emniyeti ön planda tutan, çalışanları ve içinde bulunduğu toplumla sosyal sorumluluk ilkelerinde bir değer yaratacak şekilde çalışmak.

* Ülke ve şehir ekonomisine katkıda bulunmak. Mevcut ve yeni, ürün ve hizmetlerimiz ile şehrimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.

Diyarbakır dekorasyon ve tadilat üzerine firma olarak misyonumuz;

* Yüksek standartlı kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamak ve onların haklarını sonuna kadar korumaktır. Çünkü müşteri memnuniyetinin sağlanması bizim için çok önemlidir.

* Alt yapıya önem veren, ciddi, prensip sahibi, çalışma disiplini yüksek, kaliteye önem veren, işini severek yapan ve ileriye dönük kendini daha da geliştirme hedefleri olan firmamız, hedefleri doğrultusunda çalışmalarına ve yoluna devam etmektedir.

* Real Yapı olarak mekanlarınızı güzelleştirmek, size yeni fikirler ve bu fikirleri hayata geçirmenize katkı sağlamak için sabırsızlanıyoruz.

Diyarbakır dekorasyon ve tadilat üzerine sadece merkeze hizmet vermek dışında çevre ve bağlı bulunan Bağlar, Kayapınar, Yenişehir, Ergani, Bismil, Sur, Silvan, Çınar, Çermik, Dicle, Kulp, Hani, Lice, Eğil, Hazro, Kocaköy, Çüngüş ilçelerine de dekorasyon ve tadilat üzerine hizmet vermekteyiz.

Komple Ev, İşyeri vb. Yaşam Alanlarının Dekorasyon ve Tadilatında Nelere Dikkat Edilmeli?

Diyarbakır da veya bağlı ilçeler veya köylerde bulunan Evinizin veya iş yerinizin havasını komple değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Veya eve yeni taşındınız, daha hiç yerleşmeden her oda istediğim gibi olsun da demiş olabilirsiniz. Ya da yeni bir iş yeri açtınız taşınmadan veya yerleşmeden istediğim gibi tasarımlı olsun diyebilirsiniz. Diyarbakır dekorasyon ve tadilat ile komple ev veya işyeri tadilatı içerisine neler giriyor? Örneğin salonunuzu tadilat yaptırmak için laminat parke, duvar kâğıdı veya boya badana, asma tavan, kartonpiyer vb. hizmetler, mutfağınız için mutfak dolabı imalatı, fayans döşeme, tezgâh yapımı vb., diğer odalar veya işyerinizin bölümleri için ya da iç görünümü için de bunlara paralel hizmetler gerekebilir.

Göründüğü gibi bu hizmetlerin bütünü için tek bir usta bulmak oldukça zor, çünkü birbirinden farklı farklı branşlar. Bu sebepten ötürü bu hizmetleri veren ekibe sahip bir firma bulmak mecburiyetindeyiz. Diyarbakır komple dekorasyon veya komple ev ve işyeri tadilatı yapan firma nerede mi? Cevabı çok basit: polayapi.com

Diyarbakır dekorasyon ve tadilat hakkında yapınızı sağlam ellere ve uzman profesyonel kişilere teslim etmenizi önemle sizden rica ederim firmamıza her zaman ulaşabilir ve ücretsiz keşif ve fiyatlandırma konusunda bilgi alabilirsiniz.